Arhiva
BOKELJ POČEO PRIPREME
Fudbaleri „Bokelja počeli su danas pripreme za proljećnji dio prvenstva u Drugoj ligi.
Trener Milorad Malovrazić je na Gradskom stadionu u Kotoru obavio prozivku, a na prvom okupljanju je bilo tridesetak fudbalera.
„Tu je gro mladih fudbalera iz Kotora,a već smo zakazali i nekoliko prijateljskih utakmica za 18, 22, 26. i 28. januar", kazao je strateg kotorskog tima i istakao pozitivnu atmosferu.
Govoreći o pojačanjima Malovrazić je naveo centarfora Bandu iz Jedinstva, golmana Perovića iz Lovćena, Mugošu iz Mladosti, Kaluđerovića iz Spartaka, te uz mlade snage, još nekoliko fudbalera na probi.
„Cilj je jasan, a to je Prva liga", rekao je trener Kotorana.
Nakon prvog dijela prvenstva, Bokelj je drugi na tabeli sa osam bodova zaostatka za vodećom ekipiom Mladosti Lješkopolja.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
TRIVIĆ: USPJEŠNO REALIZOVAN NOVI MODEL MALE MATURE U CRNOJ GORI
Društvo
RADOJEVIĆ: KAKO SE NEKAD SLAVIO 1 MAJ MEDJUNARODNI PRAZNIK RADA
Društvo
JAVNA RASPRAVA - NACRT ODLUKE O IZMJENI ODLUKE O ODRŽAVANJE ČISTOĆE
Društvo
SVJETSKI INDEKS SLOBODE ŠTAMPE ZA 2026: CRNA GORA NA 41. POZICIJI
Ekonomija
MINISTARSTVO EKONOMSKOG RAZVOJA: OBAVEZA POŠTOVANJA ZABRANE TRGOVINE TOKOM DRŽAVNOG PRAZNIKA 1. MAJA
Mali Oglasi