Arhiva
FER PLEJER POČEO SA RADOM
U prisustvu brojnih posjetilaca, sinoć je u Grblju svečano otvoren Sportski centar „Fer Plejer", koji će sportistima i rekreativcima ponuditi brojne sadržaje, kao što su futsal, košarka, rukomet, odbojka, stoni tenis i drugi dvoranski sportovi.
Čast da izvede početni udarac i time ovaj zaista velelepni sportski objekat "pusti u pogon", imao je predsjednik fudbalskog kluba "Grbalj" Nenad Maslovar.
Prisutne je pozdravio Đorđe Vukšić, sa Zoranom Donkovićem, vlasnik ovog centra, koji pored glavne sale, sa 140 sjedećih mjesta, ima i manju za fudbal 3 na 3, aerobik salu, teretanu, tri svlačionice sa podnim grijanjem i ugostiteljski objekat.
Potom je odigrana egzibiciona utakmica mlade futsal selekcije Crne Gore i izabranog tima nekadašnje Južne fudbalske regije, u kojoj je "Jug" bio bolji 3-2.
Prije toga, minutom ćutanja odata je pošta tragično preminulom članu futsal reprezentacije Crne Gore Marku Bajčetiću, koji je 5. januara izgubio život u saobraćajnoj nesreći, na putu Danilovgrad-Podgorica.
Svoje vještine pokazali su i veterani "Bokelja" i "Grblja", a iako je rezultat bio 0-0, publika je mogla da uživa u atraktivnim potezima Ognjanovića, Jovanovića, Kaluđerovića, Latkovića, Nikaljevića, Maguda, Arsića, Mikijelja, Ševaljevića i drugih bivših asova.
Program je vodio novinar Dušan Davidović.{gallery}1a1a1aferplejer19{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
OŠTEĆENA POSTOLJA TOPOVA ISPRED POMORSKOG MUZEJA – USKOKOVIĆ: U PROCESU SMO TRAŽENJA STRUČNOG LICA ZA POPRAVKU
Društvo
ZBOR GRAĐANA MZ STOLIV 29. JANUARA U 18 SATI
Društvo
KOTORANIN JAKOV BULAJIĆ PRVI DO ČASNOG KRSTA U RISNU
Sport
LJUBITELJI PRIRODE UŽIVALI U ŠETNJI BOKOM I PO LIJEPOM VREMENU
Društvo
PREDRAG MIDOROVIĆ IZ ZAGORE NAJBRŽI NA BOGOJAVLJENSKOM PLIVANJU U BIGOVI
Mali Oglasi