Arhiva
14 MEDALJA ZA PLIVAČICE PRIMORCA
Zimsko državno prvenstvo u plivanju održano je minulog vikenda na bazenu Instituta "Dr Simo Milošević" u Igalu u organizaciji VPSCG i PVK Jadran Carine Herceg Novi.
Iz kotorskog Primorca pod vođstvom trenerice Dijane Saveljić učestvovale su Neđeljka Otašević, Milica Ružić, Anđela Adžić, Staša Borozan, Doria Borozan, Anđela Đurašković i Dajana Milinić, koje su osvojile ukupno 14 medalja, 6 srebrnih i 8 bronzanih.
Staša Borozan je bila druga na 100, 200 i 400 metara mješovito i treća na 50 metara delfin, Milica Ružić druga na 800 kraul,100 i 200 prsno te treća na 200 mješovito, a u štafeti 4 puta 25 kraul takođe treća, Anđela Adžić treća na 100 mješovito, Anđela Đurašković treća na 100 mješovito i 50 prsno te treća u štafeti 4 puta 25 mješovito i Dajana Milinić treća na 100 prsno.
Učestvovalo je deset klubova odnosno 193 takmičara.
Najbolji klub na takmičenju bio je Budva, drugo mjesto pripalo je Jadranu Carine iz Herceg Novog, dok je pehar za treće mejsto pripao klubu Aquatic Verde iz Podgorice.{gallery}1a1a1aplivanjedec18{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
GRBALJ PONOVO LIDER DRUGE LIGE, POBJEDA PROTIV KOMA
Kultura
FEŠTA KAMELIJA 2026 STOLIV, OD 27. MARTA DO 21. JUNA
Sport
SVEČANI DOČEK ZA ŠAMPIONKU EVROPE NATAŠU JEFTIĆ I MLAĐE TAKMIČARE
Društvo
UČENICE GIMNAZIJE KOTOR BORAVILE U STUDIJSKOJ POSJETI NOVOM SADU
Sport
PORAZ STARSA OD SUTJESKE, SLIJEDI MEČ SA BKM
Mali Oglasi