Arhiva
REMI GRBLJA U PLJEVLJIMA
Danas su odigrani mečevi 12. Kola Telekom Prve crnogorske fudbalske lige.
Grbalj je u Pljevljima na stadionu pod Golubinjom sa Rudarom igrao bez golova 0-0.
Tim Veska Steševića tako je nastavio seriju dobrih rezultata,a u posljednja četiri kola ima skor od dvije pobjede i dva remija.
"Trikolori" su posljednji poraz doživjeli na svom terenu od Sutjeske 19.septembra.
I u defanzivi Grbalj stoji dobro jer u zadnje tri prvenstvene utakmice nije primio gol,a postigao je devet.
Gradski derbi između Budućnosti i OFK Titograda završen je pobjedom domaćina 2-1 i ovim trijumfom izabranici Branka Brnovića su preuzeli lidersku poziciju na tabeli.
Aktuelni šampion Sutjeska poražena je na gostovanju Petrovcu pod Malim brdom 1-0,a istim rezultatom Mornar je kao gost savladao Lovćen na terenu Trening kampa FSCG.
Zeta je u Danilovgradu bila bolja od Iskre 2-1.
U narednom kolu 27.oktobra, Grbalj, koji zauzima osmu poziciju na tabeli sa 13 bodova, dočekuje Iskru.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR SA KOMUNALNO DOO KOTOR SPROVELA AKCIJU UKLANJANJA NEPROPISNO POSTAVLJENOG PLAŽNOG MOBILIJARA OD KOSTANJICE DO RISNA
Društvo
OSLAČAO ORAHOVAC - VODA I DALJE SAMO ZA TEHNIČKU UPOTREBU
Društvo
KOTOR U ZNAKU MUZIKE I MAŠKARA
Kultura
IZMJENA REŽIMA SAOBRAĆAJA 1. AVGUSTA U KOTORU ZBOG LJETNJEG KARNEVALA
Kultura
KOTOR U ZNAKU BOKEŠKE NOĆI – SPEKTAKL TRADICIJE, SVJETLOSTI I MUZIKE
Mali Oglasi