Arhiva
11.10.2018
362
FRANOVIĆ: SPREMNO DOČEKUJEMO PRVENSTVO
U sklopu priprema za novo prvenstvo, odbojkašice kotorskog "Gimnazijalca" učestvovale su nedavno na dva turnira u Makarskoj i Baru.
"Turnir u Makarskoj je okupio dvanaest ekipa i na kraju smo bili sedmi. Pobijedili smo "Kranj" i "Kaštel Lukšić",a izgubili od "Makarske","Trogira" i "Dubrovnika", rekao je za naš program trener Milan Franović.
"Zatim smo nastupili na barskom turniru,gdje smo savladali "Makarsku" i "Jedinstvo",a poraženi smo od "Morače" i "Galeba".
Sve u svemu,spremni dočekujemo naše prvenstvo,kazao je Franović.
"Gimnazijalac" u prvom kolu novog šampionata u subotu od 18 sati u sali Gimnazije i Pomorske škole u Dobroti dočekuje "Mediteran" iz Budve.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
22.06.2026
31
ZAVRŠNI DOGAĐAJ CIKLUSA PRIČOTVORCI 28. JUNA U KULTURNOM CENTRU
Društvo
22.06.2026
34
OD SJUTRA NOVE CIJENE GORIVA
Kultura
22.06.2026
32
„CONTRA MUNDUM“ NA VIII VIMINACIUM FESTU U POŽAREVCU
Kultura
22.06.2026
64
OTVARANJE TIVAT MUSIC FESTIVALA 25. JUNA – GALA VEČE IZMEĐU NEBA I MORA
Društvo
22.06.2026
3664
CAMELLIA TROPHY 2026. U STOLIVU OKUPILA LJUBITELJE MORA, TRADICIJE I DRVENIH BARKI (VIDEO)
Mali Oglasi