Arhiva
PLITKE INSTALACIJE ODLAŽU ULAZ PREKO GURDIĆA
Direkcija za uređenje i izgradnju Kotora izvodi radove na uređenju platoa na Gurdiću, preko ovlašćenog izvođača "Montal DSD" iz Podgorice.
"Nakon prve faze radova tj. uklanjanja završnog sloja asfalta i betona, utvrđeno je da su na pojedinim mjestima neke od instalacija postavljene isuviše plitko, što je onemogućilo nastavak radova prema predviđenoj dinamici. U toku je nalaženje rješenja za što brže i efikasnije prevazilaženje nastalog problema, a sve u dogovoru sa nadležnim službama. Do tada je još uvijek na snazi obustava prolaska pješača i ulaz u Stari grad preko južnih gradskih vrata (na Gurdiću). Prilaz i ulaz u poslovnu zgradu PIO i Centra za socijalnu i zdravstvenu zaštitu (Socijalnog) kao i stambeni dio objekta na prvom spratu će i dalje biti obezbijeđen", saopšteno je danas Radio Kotoru iz kotorske Direkcije za uređenje i izgradnju.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
CAMELLIA TROPHY 2026. U STOLIVU OKUPILA LJUBITELJE MORA, TRADICIJE I DRVENIH BARKI (VIDEO)
Kultura
MASTER-KLAS ROMANA SIMOVIĆA NA FESTIVALU GUDAČA U KOTORU- DANAS U PODNE MATINE KONCERT POLAZNIKA
Društvo
DRUGI RAZGOVOR IZ CIKLUSA SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA: O POMORSKIM VEZAMA I POČECIMA TURIZMA U KOTORU, U ČETVRTAK NA PRČANJU
Kultura
ZAVRŠEN 25. FESTIVAL KLAPA PERAST – FIORELLINI I ŠKATULICA NAJBOLJE DJEČIJE KLAPE PREMA OCJENI PUBLIKE
Kultura
KOTORART TALENTI: TRADICIONALNI KONCERT NAJUSPJEŠNIJIH UČENIKA ŠOSMO VIDA MATJAN VEČERAS OD 20 SATI
Mali Oglasi