Arhiva
NAUČNA KONFERENCIJA NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
„Trendovi u razvoju turizma i hotelijerstva", naziv je 5. međunarodne naučne konferencije koja će biti održana na kotorskom Fakultetu za turizam i hotelijerstvo danas 11. i u petak 12. oktobra.
Ključne teme konferencije biće: Trendovi u turizmu (menadžment, marketing u turizmu i hotelijerstvu, gastronomija, usluživanje i bezbjednost hrane, tehnologija i inovacije u turizmu, kvalitet u turizmu), Kulturni, nautički i sportski turizam.
Otvaranje konferencije planirano je za četvrtak 11. oktobar u 10 sati. Govoriće: prof. dr Danilo Nikolić, rektor Univerziteta Crne Gore, prof. dr Špiro Ivošević, dekan kotorskog Fakulteta za pomorstvo, Mubera Kurpejović, generalna direktorica Direktorata za visoko obrazovanje, Željka Radak Kukavičić, direktorica Nacionalne turističke organizacije i Luo Chun Xia, direktorica Instituta Konfucije u Crnoj Gori.
Konferenciju organizuje Fakultet za turizam i hotelijerstvo u Kotoru-Univerzitet Crne Gore, u saradnji sa Pomorskim fakultetom iz Kotora, Fakultetom za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu-Sveučilište u Rijeci (Opatija), Pomorskim fakultetom iz Splita i Fakultetom tehničkih nauka-Univerzitet „Ismail Quemali", Vlora (Albanija).
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR SA KOMUNALNO DOO KOTOR SPROVELA AKCIJU UKLANJANJA NEPROPISNO POSTAVLJENOG PLAŽNOG MOBILIJARA OD KOSTANJICE DO RISNA
Društvo
OSLAČAO ORAHOVAC - VODA I DALJE SAMO ZA TEHNIČKU UPOTREBU
Društvo
KOTOR U ZNAKU MUZIKE I MAŠKARA
Kultura
IZMJENA REŽIMA SAOBRAĆAJA 1. AVGUSTA U KOTORU ZBOG LJETNJEG KARNEVALA
Kultura
KOTOR U ZNAKU BOKEŠKE NOĆI – SPEKTAKL TRADICIJE, SVJETLOSTI I MUZIKE
Mali Oglasi