Arhiva
KAŠĆELAN PONOVO ŠAMPION
Pobjedom u Dubrovniku, na posljednjoj brdskoj auto trci ove sezone, Kotoranin Nemanja Dona Kašćelan osvojio je novu titulu prvaka u okviru prvenstva crnogorskih auto moto klubova na brdskim stazama.
Kašćelan, takmičar AMSK "Blažo Smiljanić - Kotor", bio je najbolji u svojoj klasi ,a trijumfovao je i u generalnom plasmanu.
Prošlogodišnji osvajač zlatne kcige i sportista grada Kotora, nakon svih šest pobjeda u ovogodišnjoj takmčarskoj sezoni, oprobao se i na evropskom šampionatu održanom u Buzetu u Hrvatskoj, gdje je, među najboljim vozačima Evrope, osvojio treće mjesto.
Kašćelan je kazao da je zadovoljan svojim ukupnim rezultatom u ovogodišnjoj sezoni i naglasio da auto sport iziskuje velike troškove, te da vjeruje da bi uz podršku grada Kotora i države mogao postići još bolje rezultate na evropskim takmičenjima.
Ovogodišnja sezona brdskih auto trka otvorena je u Podima u Herceg Hovom, a završena, proteklog vikenda, vožnjom u Dubrovniku.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
GUST DIM NA PODRUČJU VRMCA
Sport
PRIPREME ZA SJUTRAŠNJU MEĐUNARODNU BRDSKU AUTO TRKU KOTOR- TROJICA
Društvo
SVJETSKI DAN SLOBODE MEDIJA U SJENCI PRITISAKA I NEEFIKASNIH INSTITUCIJA U CRNOJ GORI
Ekonomija
PIJAČNI DAN U KOTORU: PRVE TREŠNJE - KORPICA OD 5 DO 10 EURA
Društvo
LICENCA ZA SKLONIŠTE U DOMU "GRABOVAC": JAČA ZAŠTITA ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Mali Oglasi