Arhiva
08.10.2018
462
KOTORSKI AUTOMOBILISTI DEVETU GODINU ZAREDOM PRVACI CRNE GORE
Auto moto sportski klub "Blažo Smiljanić" po deveti put uzastopno je šampion Crne Gore.
Na završnoj trci,koja je za vikend vožena u Dubrovniku,kotorski klub je nastupio sa 15 takmičara i osvojio šest prvih mjesta.
Prvaci u svojim klasama su Boško Tujković,Nemanja Kašćelan,Željko Bato Banićević,Krešimir Petrović,Nikola Nikolić i Zlatko Dubreta.
"Iza nas je uspješna trka i sezona.
Devetu godinu zaredom smo prvaci države i samim tim osvajači Dijamantske plakete",rekao je za naš program direktor kotorskog kluba Nenad Bukilica.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
22.06.2026
63
DIO PRČANJA I STOLIVA SJUTRA BEZ VODE OD 5 DO 11 SATI
Društvo
22.06.2026
291
UPRILIČEN SVEČANI PRIJEM ZA DOBITNIKE DIPLOMA LUČA
Društvo
22.06.2026
243
ODGOVOR NA PITANJE SLUŠAOCA U KONTAKT PROGRAMU: VISINA POREZA NA NEPOKRETNOSTI NE ZAVISI SAMO OD PORESKE STOPE KOJU UTVRĐUJE OPŠTINA, VEĆ I OD TRŽIŠNE VRIJEDNOSTI
Kultura
22.06.2026
121
ZAVRŠNI DOGAĐAJ CIKLUSA PRIČOTVORCI 28. JUNA U KULTURNOM CENTRU
Društvo
22.06.2026
129
OD SJUTRA NOVE CIJENE GORIVA
Mali Oglasi