Arhiva
IZLOŽBA U ORGANIZACIJI CRVENOG KRSTA
Izložba pod nazivom „SAD i Crna Gora-misija Američkog Crvenog krsta u Crnoj Gori 1919-1922", biće otvorena danas u 19 sati u Kulturnom centru "Nikola Đurković".
Izložbu će otvoriti predsjednik Crvenog krsta Kotor Neđeljko Moškov, predstavnica američke ambasade u Podgorici Dragana Tatić i sekretarka Sekretarijata za sport, kulturu i društvene djelatnosti Jelena Vukasović.
Fokus izložbe biće na fotografijama Američkog Crvenog krsta na kojima je dokumentovano pružanje američke pomoći Crnoj Gori, neposredno nakon Prvog svjetskog rata. Nakon uvodnih govora, planirano je i predavanje eksperta na projektu, dr Nebojše Čagorovića i dr Slavka Burzanovića, koji će govoriti o samom djelovanju Američkog Crvenog krsta.
Ovaj događaj organizuje Crveni krst Crne Gore, u okviru projekta „Dugovječno prijateljstvo između Sjedinjenih Američkih Država i Crne Gore-Američki Crveni krst u Crnoj Gori poslije prvog svjetskog rata", uz podršku Američke ambasade u Podgorici.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
DIO PRČANJA I STOLIVA SJUTRA BEZ VODE OD 5 DO 11 SATI
Društvo
UPRILIČEN SVEČANI PRIJEM ZA DOBITNIKE DIPLOMA LUČA
Društvo
ODGOVOR NA PITANJE SLUŠAOCA U KONTAKT PROGRAMU: VISINA POREZA NA NEPOKRETNOSTI NE ZAVISI SAMO OD PORESKE STOPE KOJU UTVRĐUJE OPŠTINA, VEĆ I OD TRŽIŠNE VRIJEDNOSTI
Kultura
ZAVRŠNI DOGAĐAJ CIKLUSA PRIČOTVORCI 28. JUNA U KULTURNOM CENTRU
Društvo
OD SJUTRA NOVE CIJENE GORIVA
Mali Oglasi