Arhiva
BEGENIŠIĆ: ZAPAŽEN NASTUP KOTORANA
Uz učešće oko 500 takmičara, u Bečićima su od 26. do 30. septembra održane 18. Sportske igre zaposlenih u zdravstvu i socijalnoj zaštiti Crne Gore, sa međunarodnim učešćem.
Kako nam je u ime organizatora rekao predsjednik Udruženja zdravstvenih radnika Boke i Primorja iz Kotora Dragan Begenišić, učesnici su se nadmetali u fudbalu, košarci, odbojci, rukometu, stonom tenisu, šahu, povlačenju konopca i pikadu.
„Kotorani su imali zapaženo učešće. Psihijatrija-Dobrota je bila nadmoćna u plivanju. Miodrag Staničić je bio prvi, a njegov kolega Nikola Vučurović drugi, dok je Emil Luković iz risanskog „Grabovca" bio treći.
Dame iz Opšte bolnice Kotor bile su treće u stonom tenisu, dok je u pikadu najbolja bila risanska bolnica „Vaso Ćuković".
Medicinske radnice Doma zdravlja Herceg Novi osvojile su pehar za fer plej i zauzele treća mjesta u rukometu, odbojci i šahu.
Za Miss igara proglašena je Tamara Đučić iz novskog Doma zdravlja.
Prva pratilja je Aida Batinić iz Sarajeva, a druga Marina Milašinović iz bolnice Meljine", kazao je Begenišić i pohvalio saradnju u organizaciji skupa sa direktorom Doma zdravlja Herceg Novi Radivojem Božovićem.
Među učesnicima u Bečićima bili su i takmičari iz Srbije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine, a kako nam je rekao Begenišić, u planu je da se iduće godine organizuju susreti zdravstvenih radnika Balkana.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
BALIĆ: FUDBALERI BOKELJA DANAS POČINJU PRIPREME ZA NOVU SEZONU, PROZIVKA U 18:30
Kultura
MIP: GALA KONCERTOM ANDREYA GUGNINA SVEČANO ZATVOREN MONTENEGRO INTERNATIONAL PIANO FESTIVAL 2026
Društvo
DIO PRČANJA I STOLIVA SJUTRA BEZ VODE OD 5 DO 11 SATI
Društvo
UPRILIČEN SVEČANI PRIJEM ZA DOBITNIKE DIPLOMA LUČA
Društvo
ODGOVOR NA PITANJE SLUŠAOCA U KONTAKT PROGRAMU: VISINA POREZA NA NEPOKRETNOSTI NE ZAVISI SAMO OD PORESKE STOPE KOJU UTVRĐUJE OPŠTINA, VEĆ I OD TRŽIŠNE VRIJEDNOSTI
Mali Oglasi