Arhiva
STARTUJE TANGO ĐETIĆ LIGA MALOG FUDBALA
Narednog vikenda počinje takmičenje u Tango Đetić ligi, koja se igra u balon sali „Tango" u Radanovićima.
U prvom kolu u subotu od 9 sati sastaju se „Butua"-Škola fudbala „Kotor" (9), u 9 i 40 „Butua"-Fudbalska akademija „Kotor"(8), u 10 i 20 „Butua"- „Libero" (10), u 11 časova snage će odmjeriti „Obilić" i Fudbalska akademija „Kotor" (10), a u 11 i 40 „Obilić"-„Libero" (9).
Parovi za nedjelju 7.oktobar:
U 9 sati „Sporting"-„Bokelj 2" (8), u 9 i 40 „Sporting"-„Arsenal 2" (10), u 10 i 20 „Arsenal"-„Bokelj" (8), u 11 „Arsenal"-„Sparta" (9), u 11 i 40 „Arsenal"- Fudbalska akademija „Kotor 2" (10) i u 12 i 20 Fudbalska akademija „Kotor"-„Lastva" (9).
Ljekarski pregled je obavezan, poručuju organizatori i potrebno je da se izvještaj dostavi najkasnije do 2. kola, kao i članske knjižice, koje se mogu preuzeti u Južnoj fudbalskoj regiji, po cijeni od 1 euro.
„Nadamo se lijepom druženju, kao i u minule dvije godine.
Možemo slobodno reći da je takmičenje ovog tipa na najvećem nivou organizacije, što naravno ne bi bilo moguće bez podrške klubova", kažu iz organizacionog tima, na čelu sa Stevom Latkovićem.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
RADULOVIĆ: NAŠI POMORCI U PERSIJSKOM ZALIVU DA SE JAVE MINISTARSTVU
Društvo
SAOPŠTENJE MINISTARSTVA VANJSKIH POSLOVA POVODOM BEZBJEDNOSNE SITUACIJE NA BLISKOM ISTOKU
Sport
FRANCIŠKOVIĆ I ŠKURIĆ ZA DVIJE POBJEDE MLADIH RUKOMETAŠICA KOTORA
Sport
IZJAVE NAKON MEČA BOKELJ-JEDINSTVO 1-4
Sport
PORAZ BOKELJA, NEISKORIŠĆEN PENAL, EVRO GOL KORAĆA
Mali Oglasi