Arhiva
CHAMPION ZAPAŽEN U ATINI
Završeno je Balkansko prvenstvo u džiu džici u Atini, na kojem je nastupilo preko 1.250 takmičara, među njima i 60 članova reprezentacije Crne Gore, koji su osvojili 22 medalje.
"Našim članovima pripala su tri odličja", saopšteno je kotorskog džiu džicu kluba "Champion".
"Prvo mjesto u duo sistemu pripalo je Biljani Mitrović i Anastaziji Petrović, drugo mjesto osvojio je Danilo Veselinović, u kategoriji mlađih pionira do 24 kilograma i treće mjesto za Biljanu Mitrović kod seniorki do 49 kilograma", istakla je trenerica Mirjana Martinovic i posebno naglasila da su veoma uspješan nastup imali i ostali članovi ovog kluba Pavle Veselinović, Stefan Ćorović, Vedrana Praščević, Marko Milinić, Filip Popović i Relja Mraković.{gallery}1a1a1champion260918{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
MLADI TALENTI ŠOSMO VIDA MATJAN OTVORILI FESTIVALSKO LJETO U KOTORU
Sport
USPJEŠNA SEZONA ZA STK KOTOR, CILJEVI ISPUNJENI
Sport
KK KOTOR PO TRADICIJI UČESNIK TURNIRA U ITALIJI
Sport
MILJENOVIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U AUSTRIJI
Društvo
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Mali Oglasi