Arhiva
18.09.2018
495
PLIVAČIMA PRIMORCA 11 MEDALJA
Revijalno plivačko takmičenje "Most na Škveru" održano je minulog vikenda na Ljetnjem bazenu u Herceg Novom.
Među učesnicima su bili i članovi kotorskog "Primorca" predvođeni trenericama Dijanom Dikom Saveljić i Slađanom Vučetić.
Kotorani su osvojili ukupno 11 medalja-Milica Ružić dva zlata i srebro, Andrej Mikijelj dva srebra, Petar Stepanov srebro, dok su bronze pripale Anđeli Đurašković, Aniki Mitrović, Luki Ševaljeviću i Nemanji Popoviću.
Organizatori su bili Vaterpolo plivački klub "Jadran Carine" i Vaterpolo plivački savez Crne Gore.
{gallery}1a1a1plivaciprimorca1508{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
22.06.2026
4099
MLADI TALENTI ŠOSMO VIDA MATJAN OTVORILI FESTIVALSKO LJETO U KOTORU
Sport
22.06.2026
225
USPJEŠNA SEZONA ZA STK KOTOR, CILJEVI ISPUNJENI
Sport
22.06.2026
226
KK KOTOR PO TRADICIJI UČESNIK TURNIRA U ITALIJI
Sport
22.06.2026
174
MILJENOVIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U AUSTRIJI
Društvo
22.06.2026
572
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Mali Oglasi