Arhiva
11.09.2018
592
MATURANTI JUTROS IZ BEČA ZA GRAC I LJUBLJANU
Maturanti kotorske gimnazije koji su na ekskurziji, jutros će iz Beča otputovati za Grac i Ljubljanu. Kako nam je saopšteno iz uprave škole, svi se osjećaju dobro, a putovanje protiče u pozitivnoj atmosferi.
Podsjetimo, u pratnji učenika su profesori: Ljiljana Čolan, Tatjana Zambata, Tatjana Stijepović, Mladen Živković, Nenad Meštrović i ljekar Nenad Todorović.
Na ekskurziji je ukupno 118 đaka.
Povratak je planiran za sjutra u popodnevnim satima.{gallery}1a1a1ekskurzijagimn{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
23.06.2026
96
U KOTORSKOJ LUCI DANAS NORWEGIAN GEM SA 2.590 PUTNIKA
Sport
23.06.2026
202
DJEČACI BOKELJA USPJEŠNI U AUSTRIJI
Kultura
23.06.2026
163
SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR 26. JUNA
Društvo
23.06.2026
154
OPŠTINI KOTOR ZAHVALNICA POVODOM JUBILEJA ČETVRTINE VIJEKA HRVATSKOG GRAĐANSKOG DRUŠTVA CRNE GORE
Ekonomija
23.06.2026
477
DANAS INFO DAN POVODOM RASPISIVANJA JAVNOG POZIVA PODRŠKE POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA
Mali Oglasi