Arhiva
PREDSTAVNICI LOKALNE UPRAVE POSJETILI KOTORSKE ŠKOLE
Predstavnici lokalne uprave su u ponedjeljak 3. septembra posjetili osnovne škole u Kotoru i prisustvovali svečanim programima za prvake i tom prilikom podijelili komplete udžbenika koje je za njih ove godinu obezbjedila Opština.
Gradonačelnik Vladimir Jokić poželio je uspješan početak nove školske godine učenicima, a posebno prvacima u Osnovnim školama „Savo Ilić" u Dobroti i „Veljko Drobnjaković" u Risnu.
Predsjednica Skupštine Opštine Kotor Dragica Perović puno uspjeha u školovanju poželjela je učenicima Osnovne škole „Njegoš", dok su potpredsjednici opštine Branko Nedović i Milivoje Samardžić prisustvovali svečanom prijemu prvaka u Osnovnoj školi „Ivo Visin" na Prčnju, odnosno Osnovnoj školi „Nikola Đurković" u Radanovićima.
Za ovu školsku godinu Opština Kotor je, kako je saopšteno, izdvojila 12 hiljada eura za potrebe nabavke 278 kompleta udžbenika za prvake.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
NENAD BRNOVIĆ NOVI TRENER BOKELJA
Ekonomija
ODRŽAN INFO DAN POVODOM JAVNOG POZIVA ZA PODRŠKU POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA: STOČARSTVO I POLJOPRIVREDA U FOKUSU
Sport
BOKELJ UPALIO MOTORE, OD 11. JULA PRIPREME NA ZLATIBORU
Zabava
STARE KANTE PROŠLE KROZ KOTOR
Društvo
UNAPRIJEĐENA PUTNA INFRASTRUKTURA NA PRAVCU KOTOR – PRČANJ – STOLIV
Mali Oglasi