Arhiva
FUDBALSKA AKADEMIJA KOTOR NASTAVLJA SA RADOM
Nakon ljetnje pauze fudbalska akademija Kotor danas nastavlja sa radom u sali Gimnazije i Pomorske škole u Dobroti.
„Plan rada je spreman i mogu reći da u ovom uzrastu, nije samo fudbal u pitanju, nego želja za sportom.
Bitno je da djeca vole trening i da su sretni što dolaze kod nas", kazao je Uefa trener Bojan Usanović.
„Osim dječaka, mogu se prijaviti i djevojčice i mogu reći da su nam one na prvom mjestu.
I ove godine uzećemo učešće u Tango ligici malog fudbala u Radanovićima, a podsjetiću da smo prošle sezone osvojili titulu prvaka za 2009. godište i bili učesnici državnog prvenstva", dodao je Usanović, koji sa Nemanjom Vukašinovićem, obojica bivši igrači Bokelja, vodi treninge u kotorskoj akademiji.
Zainteresovana djeca mogu se prijaviti putem telefona 069 341 212 i 067 287 977.{gallery}1a1a1fakotor{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
KONKURS ZA UPIS NA UNIVERZITET CRNE GORE BIĆE RASPISAN SJUTRA - PRIJAVE 25. I 26. JUNA
Kultura
ODRŽAN ZAVRŠNI KONCERT POLAZNIKA MASTERKLASA ROMANA SIMOVIĆA
Sport
NENAD BRNOVIĆ NOVI TRENER BOKELJA
Sport
VPK PRIMORAC IZDAO PUBLIKACIJU LUČA NAŠEG ZALIVA
Ekonomija
ODRŽAN INFO DAN POVODOM JAVNOG POZIVA ZA PODRŠKU POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA: STOČARSTVO I POLJOPRIVREDA U FOKUSU
Mali Oglasi