Arhiva
SREBRNI VATERPOLISTI SLETJELI U TIVAT
Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore, igrači rođeni 1999. godine i mlađi, koja se okitila srebrnom medaljom na Evropskom prvenstvu u Minsku doputovala je sinoć u Tivat.
"Presrećni smo ostvarenim rezultatom na šampionatu. Naravno, ostaje žal zbog poraza u finalu, ali znajući da smo dali posljednji atom snage, poraz djeluje lakši. Šampionat je bio veoma naporan. Imali smo mali broj rotacija, a odsustvo Perkovića nas je dodatno oslabilo. Ova medalja predstavlja potvrdu da je Crna Gora i dalje u samom vrhu svjetskog i evropskog vaterpola i daje nam podstrek za dalje uspjehe. Naporno smo radili cijelo ljeto i na kraju, trud se isplatio. Ovim putem zahvalio bih se saigračima i stručnom štabu na inzvarednoj atmosferi koju smo stvorili. Bez nje, ovog uspjeha ne bi ni bilo. Za kraj, naglasio bih da mi je bila velika čast da se borim za svoju zemlju i da doprinesem ovom uspjehu. Nadam se da je ova medalja samo uvertira za buduće uspjehe naše reprezentacije kojih će, siguran sam, još mnogo biti", poručio je nakon slijetanja reprezentativac Dušan Matković.
Svečani prijem za naše vaterpoliste Ministarstvo sporta Crne Gore upriličiće u srijedu u 12 sati u Vili Gorica.
{gallery}1a1a1vatsrebrnimladi{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
ODRŽAN ZAVRŠNI KONCERT POLAZNIKA MASTERKLASA ROMANA SIMOVIĆA
Sport
NENAD BRNOVIĆ NOVI TRENER BOKELJA
Sport
VPK PRIMORAC IZDAO PUBLIKACIJU LUČA NAŠEG ZALIVA
Ekonomija
ODRŽAN INFO DAN POVODOM JAVNOG POZIVA ZA PODRŠKU POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA: STOČARSTVO I POLJOPRIVREDA U FOKUSU
Sport
BOKELJ UPALIO MOTORE, OD 11. JULA PRIPREME NA ZLATIBORU
Mali Oglasi