Arhiva
04.09.2018
935
MATURANTI GIMNAZIJE OD DANAS NA EKSKURZIJI
Maturanti Gimnazije Kotor, njih 118, polaze danas na ekskurziju.
U pratnji učenika su profesori: Ljiljana Čolan, Tatjana Zambata, Tatjana Stijepović, Mladen Živković, Nenad Meštrović i ljekar Nenad Todorović.
Predviđena maršruta je: Kotor - Novi Sad - Budimpešta- Prag-Beč-Grac-Kranj-Ljubljana- Split.
Povratak je planiran za srijedu, 12. septembar u popodnevnim satima.
Uprava škole će svakodnevno obavještavati Radio Kotor o toku maturske ekskurzije.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
23.06.2026
68
ODRŽAN ZAVRŠNI KONCERT POLAZNIKA MASTERKLASA ROMANA SIMOVIĆA
Sport
23.06.2026
286
NENAD BRNOVIĆ NOVI TRENER BOKELJA
Sport
23.06.2026
134
VPK PRIMORAC IZDAO PUBLIKACIJU LUČA NAŠEG ZALIVA
Ekonomija
23.06.2026
208
ODRŽAN INFO DAN POVODOM JAVNOG POZIVA ZA PODRŠKU POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA: STOČARSTVO I POLJOPRIVREDA U FOKUSU
Sport
23.06.2026
358
BOKELJ UPALIO MOTORE, OD 11. JULA PRIPREME NA ZLATIBORU
Mali Oglasi