Arhiva
04.09.2018
936
MATURANTI GIMNAZIJE OD DANAS NA EKSKURZIJI
Maturanti Gimnazije Kotor, njih 118, polaze danas na ekskurziju.
U pratnji učenika su profesori: Ljiljana Čolan, Tatjana Zambata, Tatjana Stijepović, Mladen Živković, Nenad Meštrović i ljekar Nenad Todorović.
Predviđena maršruta je: Kotor - Novi Sad - Budimpešta- Prag-Beč-Grac-Kranj-Ljubljana- Split.
Povratak je planiran za srijedu, 12. septembar u popodnevnim satima.
Uprava škole će svakodnevno obavještavati Radio Kotor o toku maturske ekskurzije.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
23.06.2026
63
KONKURS ZA UPIS NA UNIVERZITET CRNE GORE BIĆE RASPISAN SJUTRA - PRIJAVE 25. I 26. JUNA
Kultura
23.06.2026
148
ODRŽAN ZAVRŠNI KONCERT POLAZNIKA MASTERKLASA ROMANA SIMOVIĆA
Sport
23.06.2026
540
NENAD BRNOVIĆ NOVI TRENER BOKELJA
Sport
23.06.2026
192
VPK PRIMORAC IZDAO PUBLIKACIJU LUČA NAŠEG ZALIVA
Ekonomija
23.06.2026
244
ODRŽAN INFO DAN POVODOM JAVNOG POZIVA ZA PODRŠKU POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA: STOČARSTVO I POLJOPRIVREDA U FOKUSU
Mali Oglasi