Arhiva
KOTORSKI VREMEPLOV NA PJACI OD KINA
Cjelovečernja predstava "Kotorski vremeplov" biće izvedena na Pjaci od kina večeras sa početkom u 21 sat.
Predstava je segment Bokeškog vremeplova-projekta čiji je pokrovitelj opštinski Sekretarijat za kulturu, sport i društvene djelatnosti.
NVU "Ke nova" iz Kotora već drugu godinu na kotorskim pjacama oživljava likove, slavne trenutke, ali i onaj uobičajeni svakodnevni život u gradu iz davnih vremena.
"Sjutra ćete imati priliku da se sretnete sa gvardijom, Lovrom Dobričevićem, Francom Laforestom, ali i da čujete brontulavanje i ćakulanje, amorižavanje i po dje koju pjesmu"; poručuju organizatori ovog događaja.
Glumci amateri iz Kotora izvešće "Lijepu kotorsku noć".
Prijatelji ovog programa su: TO Kotor, Crveni krst, KC "Nikola Đurković", HTP Fjord i DOO Piper.
U okviru manifestacije „Otvoreni kotorski trgovi" klapa „Maris" će nastupiti na Škaljarskoj pjaci od 21.30 do 22.30 - obavještavaju iz opštinskog Sekretarijata za kulturu, sport i društvene djelatnosti.
{gallery}1a1a1kotvremeplov150818{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
OMLADINCI IZGUBILI,KADETI DALI 7 GOLOVA
Društvo
ŠAHMANOVIĆ, GUTIĆ I MILOVIĆ DANAS OBIŠLI GRADILIŠTE NOVE ZGRADE DOMA STARIH U RISNU – RADOVI TEKU PLANIRANOM DINAMIKOM, ZAVRŠETAK SE OČEKUJE DO KRAJA AVGUSTA
Društvo
DJECA IZ EKOLOŠKE ORGANIZACIJE „LJUTE KAMILICE“ POSJETILA IZVORIŠTE BOLJE SESTRE POVODOM 22. MARTA, SVJETSKOG DANA VODA
Društvo
UPIS DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE, ŠKOLSKE 2026/2027. GODINE
Društvo
SKUPŠTINA MJESNOG UDRUŽENJA PENZIONERA ŠKALJARI 27. MARTA
Mali Oglasi