Arhiva
06.08.2018
838
USKOKOVIĆ: ZADOVOLJAN PLASMANOM, ORGANIZACIJA BESPREKORNA
Vaterpolo reprezentacija Crne Gore igrači do 15 godina osvojila je drugo mjesto na “Montenegro Kupu” koji je juče završen u Herceg Novom na Škveru.“Turnir je sjajno organizovan i stižu pohvale za svih strana.
Riječ je o nezvaničnom prvenstvu svijeta, jer je učestvovalo osam izuzetno jakih selekcija.
Možemo biti zadovoljni igrama i plasmanom naše reprezentacije”, rekao je crnogorski selektor Veljko Uskoković.
“Ovaj turnir je kruna sezone za generaciju 2003.godište i mlađe.
Mi smo nedavno osvojili prvo mjesto na veoma jakom turniru u Napulju,gdje je učestvovalo šest evropskih selekcija.
Ovdje u Herceg Novom u finalu pretrpjeli smo častan poraz od Mađara.
Več sjutra putujemo za Beograd, na turnir “Darko Čukić”,gdje ćemo nastupiti sa nešto mlađom postavom”,kazao je Uskoković i dodao da generaciju do 14 godina za pola godine očekuju kvalifikacije za Evropsko prvenstvo i šampionat Starog kontinenta u aprilu naredne godine.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
24.06.2026
89
INFO DAN I RADIONICA “FORMA ZA BIZNIS PLAN – OBRAZAC 2”
Kultura
24.06.2026
53
PJACA OD DŽEZA I CHINA STAGE: MUZIČKA PUTOVANJA OD MEDITERANA DO KALIFORNIJE I KINE
Politika
24.06.2026
84
NASTAVAK V SJEDNICE SKUPŠTINE OPŠTINE KOTOR 01. JULA 2026.
Društvo
24.06.2026
116
KOTOR DANAS DOČEKUJE TRI BRODA SA OKO 1.900 PUTNIKA
Kultura
24.06.2026
410
SPD JEDINSTVO - KONCERT ŽENE KOMPOZITORI PRAVOSLAVNE DUHOVNE MUZIKE VEČERAS
Mali Oglasi