Arhiva
SA AMERIKANCIMA ZA FINALE
Vaterpolo reprezentacija Crne Gore igrači rođeni 2003.godine i mlađi, pobijedila je juče na Škveru u Herceg Novom u 2.kolu Montenegro kupa selekciju Australije 16-2.
Radonjić je postigao 5 golova, po 3 Vujović i Sladović, Radović 2, a po 1 Baštrica, Ivanović i Rajhel.
U trećem i posljednjem meču grupe, derbiju dana, "ajkulice" su sinoć nadigrale Italiju 11:7, izdvojio se Vujović sa 4 gola, 3 je postigao Pajović, Mršić 2, a po 1 Rajhel i Stevović.
Crna Gora će u polufinalu igrati večeras sa SAD-om od 21 sat,a u drugom polufinalu sastaće se Hrvatska i Mađarska.
Bazen na Škveru ugostio je osam reprezentacija (U15) igrači rođeni 2003. i mlađi.
Pored reprezentacije Crne Gore učestvuju još selekcije Srbije, Hrvatske, Italije, Mađarske, Njemačke, SAD i Australije.
Pobjednik turnira dobiće pehar, dok su medalje obezbjeđene za prve tri selekcije.
Pehari će biti uručeni i najboljem igraču, strijelcu i golmanu.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
KOTOR DANAS DOČEKUJE TRI BRODA SA OKO 1.900 PUTNIKA
Kultura
SPD JEDINSTVO - KONCERT ŽENE KOMPOZITORI PRAVOSLAVNE DUHOVNE MUZIKE VEČERAS
Društvo
DRUGI RAZGOVOR IZ CIKLUSA SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA: O POMORSKIM VEZAMA I POČECIMA TURIZMA U KOTORU, SJUTRA NA PRČANJU
Kultura
KONCERT HORA SPIVANOČKI
Kultura
SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR PREKOSJUTRA
Mali Oglasi