Arhiva
ARSENAL KUP REGATA U TIVTU
Otvorena za brodove svih dužina, u klasama krstaš, a i za sertifikovane ORC jedrilice, popularna godišnja regata Arsenal kup održaće se danas, u organizaciji Jahting kluba Porto Montenegro.
Start regate je u 12 sati.
Učešće su najavili i članovi kotorskog "Lahora", skiper Miloš Radonjić sa brodom "Tutta Trieste 2".
Nakon regate planirana je tradicionalna dodjela nagrada na PMYC plaži, novom prostoru u okviru jahting kluba.
Svi ljubitelji jedrenja imaće priliku da uživaju u akvatorijumu tivatskog zaliva i slikovitim planinama u pozadini, kao i jedinstvenim ostrvima Sveti Đorđe i Gospa od Škrpjela, koji su uključeni u regatno polje zaliva.
Kompanija Adriatic Marinas na svaki način valorizuje crnogorsku maritimnu tradiciju, doprinosi njenom očuvanju i popularizuje kod svjetske nautičke klijentele, poručili su iz Jahting kluba Porto Montenegro.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
POTPREDSJEDNIK OPŠTINE KOTOR DR IGOR KUMBUROVIĆ ODGOVORIO NA PITANJE SLUŠATELJKE RADIO KOTORA O VODOSNABDIJEVANJU
Društvo
SAOPŠTENJE ZA JAVNOST POVODOM ODRŽANE DRUGE PONOVLJENE REDOVNE SKUPŠTINE AKCIONARA
Politika
KRISTINA JANOVIĆ - HRVATSKA ZAJEDNICA U CRNOJ GORI UŽIVA VELIKI UGLED U REPUBLICI HRVATSKOJ
Kultura
DŽEZERI IZ SANTA BARBARE: KONCERT CALIFORNIA & JAZZ NA KOTORART PJACI OD DŽEZA
Društvo
RISTIĆ: U KOTORU OKO TRI HILJADE LEGALNIH IZDAVAOCA SMJEŠTAJA (AUDIO)
Mali Oglasi