Arhiva
09.07.2018
478
DIO GRBLJA BEZ VODE DO 18 SATI
Iz gradskog vodovoda obavještavaju da je na području Radanovića, na potezu od "Jugodrva" do preduzeća "Braća Magud Grbalj", došlo do prekida u vodosnabdijevanju.
"Razlog je sanacija kvara na cjevovodu, a normalizacija vodosnabdijevanja očekuje se do 18 sati" – obavještavaju iz DOO "Vodovod i kanalizacija" Kotor.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
24.06.2026
101
PANEL DISKUSIJA GRAD KOJI MIJENJAMO ILI GRAD KOJI GUBIMO, 30. JUNA U 19 SATI
Ekonomija
24.06.2026
163
JAVNI POZIV ZA RASPODJELU BUDŽETSKIH SREDSTAVA NAMIJENJENIH FINANSIRANJU POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA U OPŠTINI KOTOR ZA 2026. GODINU
Društvo
24.06.2026
230
UCG PRVI UPISNI ROK- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Sport
24.06.2026
548
VUČKOVIĆ PRVI NA BRDSKOJ AUTO-TRCI KUČI 2026
Društvo
24.06.2026
241
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST U SUBOTU POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Mali Oglasi