Arhiva
BULATOVIĆ I NIKČEVIĆ VEČERAS PRED KOTORSKOM PUBLIKOM
Svjetski priznati gitarski duo koji čine Srđan Bulatović i Darko Nikčević predstaviće se kotorskoj publici večeras na Trgu Svetog Tripuna.
Nastup dvojice muzičara, koji će uslijediti na poziv Turističke organizacije opštine Kotor, prilika je za podsjećanje na njihov bogat autorski opus i najavu novog albuma pod nazivom „The Sea" (More) kojim će se predstaviti svjetskoj publici.
„To je idealna prilika za promociju grada, jer će sa trga ispred katedrale uz novi prefinjeni zvuk biti plasiran i prvi prateći foto i video materijal" – saopšteno je iz kotorske Turističke organizacije.
Novi CD dua Bulatović-Nikčević izdaće Naxos Records, jedan od vodećih distributera klasične muzike u svijetu, što će biti do sada najveći uspjeh za bilo kojeg crnogorskog autora u saradnji sa izdavačkim kućama.
„Autorskim instrumentalnim djelima ovaj proslavljeni duo na najbolji način pokazuje koliko su velike mogućnosti gitare" – poručuju iz Turističke organizacije.
Koncert će početi u 22 sata, a ulaz je besplatan.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
KANONIZOVAN SVEŠTENOMUČENIK MIHAILO (BARBIĆ), PAROH KRTOLJSKI
Ekonomija
ŠAROLIKA PONUDA I OVOG JUTRA NA GRADSKOJ PIJACI U KOTORU
Društvo
DAN NOVINARA CRNE GORE OBILJEŽEN JUČE NA CETINJU
Društvo
TRI ČETVRTINE MEDIJSKIH PROFESIONALACA PRIMA PLATU MANJU OD PROSJEČNE
Društvo
U KOTORU DANAS KANONIZACIJA SVEŠTENOMUČENIKA MIHAILA (BARBIĆA), PAROHA KRTOLJSKOG
Mali Oglasi