Arhiva
07.07.2018
367
KOTORSKI AUTOMOBILISTI PRED VELIKIM USPJEHOM
Kotorski auto moto sportski klub „Blažo Smiljanić" nalazi se na prvom mjestu u generalnom plasmanu za prvenstvo Crne Gore i ukoliko na kraju šampionata bude najbolji, a sve su prilike da će tako i biti, osvojiće Dijamantsku kacigu, kao ekipa koja je devet puta uzastopno prvak države, što do sada nikome nije pošlo za rukom.
Direktor kotorskog kluba Nenad Bukilica navodi da je na pola prvenstva ekipa spremna da ostvari ovaj do sada nezabilježen uspjeh.
"Imali smo trke na Podima, Trojici i Glavi Zete i tu smo ostvarili pobjede, a do kraja šampionata očekuju nas Lovćen, Kuči, Pljevlja i Dubrovnik", kaže Bukilica i ističe da kotorska ekipa ove godine nastupa sa 32 vozača.
Trka na Lovćenu vozi se danas i sjutra.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
24.06.2026
113
PANEL DISKUSIJA GRAD KOJI MIJENJAMO ILI GRAD KOJI GUBIMO, 30. JUNA U 19 SATI
Ekonomija
24.06.2026
172
JAVNI POZIV ZA RASPODJELU BUDŽETSKIH SREDSTAVA NAMIJENJENIH FINANSIRANJU POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA U OPŠTINI KOTOR ZA 2026. GODINU
Društvo
24.06.2026
238
UCG PRVI UPISNI ROK- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Sport
24.06.2026
560
VUČKOVIĆ PRVI NA BRDSKOJ AUTO-TRCI KUČI 2026
Društvo
24.06.2026
248
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST U SUBOTU POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Mali Oglasi