Arhiva
20.06.2018
372
PRIJEM ZA VATERPOLISTE IZ SANTA BARBARE
Predsjednik opštine Kotor Vladimir Jokić sa saradnicima primio je vaterpolo tim pobratimskog grada Santa Barbara.Tom prilikom predsjednik Jokić izrazio je zadovoljstvo povodom unaprijeđenja odnosa dva grada pobratima međusobnim posjetama i razmjenom iskustava.
Vođa tima i trener Ryan McMillen zahvalio se na prijemu i istakao pozitivne utiske cjelokupnog tima.
Višegodišnja saradnja dva prijateljska grada datira od potpisivanja Povelje o bratimljenju i saradnji 2009. godine, a vaterpolo ekipa pobratimskog grada boravila je u Kotoru i ranije, dok je uzvratna posjeta ekipe Opštine Kotor bila 2016. godine.
Tim u sastavu 20 igrača 2002. godište, sa trenerima boravi u Kotoru od 12. do 27. juna, a pored zajedničkih treninga sa igračima VK "Primorac" i VK "Cattaro", Santa Barbara imaće dva prijateljska meča.
Prijemu su prisustvovali i potpredsjednik Opštine i predsjednik Komisije za sport u Opštini Kotor Branko Nedović, savjetnik za sport u Sekretarijatu za kulturu, sport i društvene djelatnosti Slobodan Mačić i tehnički direktor VK "Primorac" Vedran Milošević.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
25.06.2026
41
MLADI CRNOGORSKI VATERPOLISTI NA SP U PORTUGALU
Društvo
25.06.2026
108
SEMINAR POVODOM MEĐUNARODNOG DANA POMORACA OKUPIO ČLANOVE POSADE KOMPANIJE AL GROUP U KOTORU
Društvo
25.06.2026
192
MARKOVIĆ O AKTUELNOJ SITUACIJI: OČEKUJEMO DA ĆE VODA ZA PIĆE BITI U SISTEMU TOKOM DANA
Kultura
25.06.2026
170
MR MIHAJLO LAZAREVIĆ: POTPUNO POSEBAN I JEDINSTVEN KONCERT
Sport
25.06.2026
45
PRAŠČEVIĆ I PAJOVIĆ UČESTVOVAĆE NA BALKANSKOM PRVENSTVU U BUKUREŠTU
Mali Oglasi