Arhiva
PRIJEM U OPŠTINI ZA MLADE KOŠARKAŠE
Predsjednik Opštine Kotor Vladimir Jokić, sa saradnicima, primio je u petak članove košarkaškog kluba Kotor, koji su nedavno osvojili drugo mjesto u kadetskoj crnogorskoj ligi.
Ekipa Momčila Kneževića pobjedom nad Mornarom u polufinalnom meču plasirala se u završnicu i osvojila drugo mjesto.
Titula prvaka pripala je igračima Budućnosti.
U timu Kotora, uz glavnog trenera Kneževića i pomoćnog trenera Ivana Karabašića, izuzetnu igru pokazali su igrači : Katurić Miloš, Jokić Balša, Franeta Petar, Milanko Sergej, Tomović Luka, Crnogorac Milan, Milovanović Petar, Medojević Pavle, Rozer Filip, Tomčuk Boris, Dževerdanović Danilo i Vujović Vojin.
Predsjednik Jokić je čestitao mladim sportistima na rezultatima ističući značaj koji Opština daje sportu i omladini, kroz kontinuiranu podršku svim sportskim klubovima sa teritorije kotorske opštine.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
AKCIJOM GRAĐANA KNJIŽNI FOND PRVE JAVNE BIBLIOTEKE PRIVREMENO ZBRINUT U DOMU STARIH „GRABOVAC“ U RISNU
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Sport
LAHOR USPJEŠAN NA KUPU JEDRILIČARA SA ŠKVERA, U TOKU PRIJAVE ZA NOVU GRUPU ŠKOLE JEDRENJA
Sport
MLADI CRNOGORSKI VATERPOLISTI NA SP U PORTUGALU
Mali Oglasi