Arhiva
OKONČANA ŠKOLSKA TAKMIČENJA U KOŠARCI I ODBOJCI
Dječaci 6. i 7. razreda OŠ ,,Radojica Perović" iz Podgorice, osvojili su titulu prvaka školskog KUP-a Crne Gore u košarci, dok je trofej školskog KUP-a u odbojci, pripao djevojčicama OŠ ,,Jugoslavija" iz Bara.
Njima je pobjedničke pehare i zlatne medalje, uručio ministar sporta Nikola Janović.
Na svečanoj ceremoniji proglašenja pobjednika, održanoj u fiskulturnoj sali domaćina- OŠ ,,Radojica Perović", državni sekretar u Ministarstvu prosvjete Aleksandar Mitrović, uručio je pehar i srebrne medalje drugoplasiranim ekipama, košarkašima OŠ ,,Blažo Jokov Orlandić" iz Bara i odbojkašicama OŠ ,,Milorad Musa Burzan" iz Podgorice.
Treće mjesto školskog KUP-a u košarci i odbojci, pripalo je dječacima i djevojčicama bjelopoljskih osnovnih škola "Dušan Korać" i "Pavle Žižić" .
Njima je pehare i bronzane medalje, uručio generalni direktor Direktorata za sport Miloš Lalević, saopšteno je iz Ministarstva sporta.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
ELENA LJILJANIĆ: LOKALNI JAVNI EMITERI I DALJE DRŽE STABILNU POZICIJU
Društvo
KOTOR: UHAPŠEN PRIPADNIK IRANSKE REVOLUCIONARNE GARDE, HAKERSKIM NAPADIMA OŠTETIO SAD ZA 3,4 MILIJARDE DOLARA
Kultura
AKCIJOM GRAĐANA KNJIŽNI FOND PRVE JAVNE BIBLIOTEKE PRIVREMENO ZBRINUT U DOMU STARIH „GRABOVAC“ U RISNU
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Mali Oglasi