Arhiva
09.05.2018
362
DELEGACIJA OPŠTINE KOTOR ODALA POŠTU PALIM U ANTIFAŠISTIČKOJ BORBI
Delegacija Opštine Kotor, predvođena predsjednikom Vladimirom Jokićem i predsjednicom Skupštine Dragicom Perović, u znak sjećanja na završetak Drugog svjetskog rata i poštovanja onih koji su svoje živote dali u antifašističkoj borbi, položila je danas vijenac na spomenik u Parku slobode.
"Ove godine - 9. maja, obilježava se 73. godišnjica završetka Drugog svjetskog rata i 68 godina od pokretanja inicijative za stvaranje današnje Evropske unije", podsjećaju iz Stručne službe predsjednika Opštine Kotor.
{gallery}1a1ajokic9maj18{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
93
KOTOR BIO DOMAĆIN OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA POMORACA
Društvo
26.06.2026
86
RADULOVIĆ: POMORCI SU AMBASADORI CRNE GORE I KLJUČ GLOBALNE TRGOVINE
Kultura
26.06.2026
786
DANAS SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR
Kultura
26.06.2026
317
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Kultura
26.06.2026
846
GRADSKA MUZIKA KOTOR - LJETNJI KONCERT SJUTRA OD 21 SAT
Mali Oglasi