Arhiva
09.05.2018
620
OPŠTINA KOTOR ŠAMPION, SLIJEDI PLAY OFF
Ekipa Opštine Kotor je šampion regularnog dijela sezone u Tango Biznis ligi malog fudbala, koja se igra u istoimenoj sali u Radanovićima.
Organizacioni tim na čelu sa Stevom Latkovićem, koji je i ove sezone svoj dio posla obavio besprekorno, čestitao je prvoplasiranom sastavu, kao i svim ostalim učesnicima lige, na odličnim partijama i prije svega lijepom druženju uz ovaj sve populatrniji sport.
Sada slijedi play off,u kojem učestvuje 8 ekipa,a raspored četvrtfinalnih duela je sljedeći:
A.
Opština Kotor-Moji Brendovi
B.
Luka Kotor-Piper Marmo
C.
Lavyers-Elektrodistribucija
D.
Porto Montenegro-Aerodromi CG
U polufinalu se sastaju pobjednici susreta A i D odnosno B i C,a bolji iz iz tih duela igraće u velikom finalu.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
88
KOTOR BIO DOMAĆIN OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA POMORACA
Društvo
26.06.2026
85
RADULOVIĆ: POMORCI SU AMBASADORI CRNE GORE I KLJUČ GLOBALNE TRGOVINE
Kultura
26.06.2026
783
DANAS SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR
Kultura
26.06.2026
317
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Kultura
26.06.2026
845
GRADSKA MUZIKA KOTOR - LJETNJI KONCERT SJUTRA OD 21 SAT
Mali Oglasi