Arhiva
09.05.2018
276
RAGBISTI ARSENALA DRUGI U DUBROVNIKU
Ragbisti tivatskog "Arsenala", proteklog vikenda osvojili su drugo mjesto na turniru Jadranske lige u Dubrovniku.
Tivćani su savladali "Herceg" iz Mostara 40:0, dubrovačkog "Inviktusa" 33:14 i ekipu "Cetinja" 38:5. U finalnom meču Tivćani su izgubili od "Makarske" 12:10.
Odluka o ovogodišnjem prvaku biće poznata na narednom turniru u Mostaru 19. maja.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
87
KOTOR BIO DOMAĆIN OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA POMORACA
Društvo
26.06.2026
81
RADULOVIĆ: POMORCI SU AMBASADORI CRNE GORE I KLJUČ GLOBALNE TRGOVINE
Kultura
26.06.2026
783
DANAS SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR
Kultura
26.06.2026
312
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Kultura
26.06.2026
845
GRADSKA MUZIKA KOTOR - LJETNJI KONCERT SJUTRA OD 21 SAT
Mali Oglasi