Arhiva
PET MEDALJA ZA KOTORSKI SOKO U MARIBORU
Na 14. Evropskom kupu "Robi Rajh" u Mariboru, takmičari kotorskog džiu džicu kluba "Soko" osvojili su tri druga i dva treća mjesta.
Marko Miljenović je bio srebrni u borbama i srebrni u borbi u parteru, Andrija Krivokapić je uzeo bronzanu medalju u borbama i srebrnu u borbi u parteru,dok je Miloš Miljenović bio bronzani u borbi u parteru.
"Sve čestitke našim takmičarima,pogotovo kada se zna, da je uspjeh ostvaren u veoma jakoj konkurenciji.
Dovoljno je napomenuti da su učestvovali borci iz Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Crne Gore, Mađarske, Rusije, Italije, Poljske, Austrije i domaćina Slovenije", kazala je trenerica u klubu "Soko" Olivera Simović.{gallery}1a1asoko18{/gallery}
Kotorani nemaju mnogo vremena za odmor.
U Budvi ih 13. maja očekuje međunarodni turnir, na kojem će nastupiti u punom sastavu.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - UMJETNICI KOTORA STUDENTIMA BEOGRADA
Kultura
OTVOREN PRVI MEĐUNARODNI FESTIVAL ČIPKE U KOTORU: VJEŠTINA KOJA JE MOST IZMEĐU KULTURA, VREMENA I LJUDI
Sport
PETOVIĆ O REZULTATIMA STARSA-HVALA MOMCIMA NA VELIKOM USPJEHU
Sport
RADNIČKI-PRIMORAC, SUBOTA OD 20 SATI
Sport
PETRIĆ PRED LOVĆEN U ŽUPI-ČEKA NAS TEŽAK MEČ
Mali Oglasi