Arhiva
05.05.2018
274
TIVATSKI RAGBISTI NA TURNIRU U DUBROVNIKU
Ragbi klub Arsenal Porto Montenegro učestvovaće sjutra na turniru u Dubrovniku, u okviru Regionalne lige Adria 7.
Učesnici su još Neretva, Invictus, Mostar, Cetinje i Makarska.
Ovo je četvrti turnir, od pet, koliko ih je predviđeno u toku takmičenja.
Na prethodnom turniru, Arsenal je zauzeo prvo mjesto i trenutno je drugi u ukupnom poretku sa samo dva boda manje od Makarske.
Foto: Vijesti
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
66
OPŠTINA KOTOR POTPISNICA SPORAZUMA O SARADNJI U OBLASTI ZAŠTITE ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Sport
26.06.2026
27
S VJEVERICOM U NOĆI PUNOG MJESECA
Kultura
26.06.2026
65
IZLOŽBA MOJ GRAD 27. JUNA U GALERIJI POMORSKOG MUZEJA
Društvo
26.06.2026
90
VELIKO INTERESOVANJE ZA UPIS NA UCG: VIŠE PRIJAVA OD BROJA MJESTA NA POJEDINIM FAKULTETIMA, VELIKI BROJ DOBITNIKA DIPLOME LUČA MEĐU KANDIDATIMA ETF-A
Sport
26.06.2026
86
MOK USPOSTAVLJA GRANT FIT FOR THE FUTURE OLYMPIAN
Mali Oglasi