Arhiva
02.05.2018
398
FUDBALERI ELEKTRONA IDU U BEČ
Ekipa Elektrona iz Podgorice osvojila je prvo mjesto na Kotor Trophy turniru za igrače 2008. godište i kao pobjednici takmičenja putovaće polovinom naredog mjeseca u Beč na Champions Trophy.
Elektron je u finalu pobijedio Arsenal 3-1.
U polufinalu Elektron je bio bolji od Bokelja 2-1, a Arsenal od Obilića 2-0.
Učestvovali su još Mornar, Libero, Igalo i Škola fudbala Kotor.
Utakmice su odigrane na pomoćnom terenu Bokelja u Kotoru, a u okviru Balkan Alpe Adria Projecta Fudbal Zajedno, čiji je predstavnik za Crnu Goru Draško Braunović.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
60
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
26.06.2026
91
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Društvo
26.06.2026
180
BOKELJSKA MORNARICA DANAS BILJEŽAVA SVOJ DAN - MORNARI NA ULAZU U STARI GRAD
Društvo
26.06.2026
100
OPŠTINA KOTOR POTPISNICA SPORAZUMA O SARADNJI U OBLASTI ZAŠTITE ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Sport
26.06.2026
43
S VJEVERICOM U NOĆI PUNOG MJESECA
Mali Oglasi