Arhiva
KOTORANI TREĆI U OSEČINI, TOMOVIĆ NAJBOLJI IGRAČ
Košarkaši Kotora osvojili su treće mjesto na međunarodnom turniru u Osečini, minulog vikenda.
"Poraz nakon produžetaka od Partizana, zatim pobjede protiv Novog Pazara i Metalca iz Valjeva, čine nas veoma zadovoljnim i ponosnim, naročito kada svemu tome dodamo i činjenicu, da je prvi strijelac i najbolji igrač turnira bio naš plejmejker Luka Tomović", saopšteno je iz kotorskog kluba.
Za Kotor su nastupili: Tomović Luka, Katurić Miloš, Dževerdanović Danilo, Tomčuk Boris, Jokić Balša, Begović Aleksandar, Vujović Vojin, Crnogorac Milan, Latković Vasilije i Milovanović Petar.
Trener: Momčilo Knežević
Osvajač turnira je Partizan, koji je u finalu pobijedio domaćina Osečinu.
Iz kotorskog kluba zahvaljuju prijateljima iz Osečine na gostoprimstvu i odličnoj organizaciji turnira.
Rezultati KK Kotora u Osečini:
Partizan - Kotor 98:90 (83:83) (11:26, 23:14; 20:19; produžeci 15:7).
Novi Pazar - Kotor 62:85 (13:23; 17:21; 16:19; 16:22)
Metalac - Kotor 58:61 (14:17; 8:14; 23:19; 8:10)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Kultura
KONCERT VIOLINISTE VUJADINA KRIVOKAPICA NA FESTIVALU GUDAČA U PERASTU
Društvo
BOKELJSKA MORNARICA DANAS BILJEŽAVA SVOJ DAN - MORNARI NA ULAZU U STARI GRAD
Društvo
OPŠTINA KOTOR POTPISNICA SPORAZUMA O SARADNJI U OBLASTI ZAŠTITE ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Mali Oglasi