Arhiva
BEND ELEMENTAL NASTUPIO U KOTORU
Popularni hrvatski bend "Elemental" nastupio je na Pjaci od muzeja u Kotoru i opravdao povjerenje mnogobrojne publike.
Na prepunom kotorskom trgu "Elemental" je dokazao da je jedan od omiljenih domaćih bendova.
I pored desetosatnog putovanja iz Zagreba, članovi benda su bili vidno raspoloženi i puni energije, a harizmatična i uvijek nasmijana pjevačica Remi pokazala je svoje vokalne i žanrovske sposobnosti.
Najbolji „element" njihovog nastupa bio je iskreni kontakt i odlična komunikacija sa publikom, čime su dokazali da muzika spaja ljude, da svi imamo iste probleme i da nam je za sreću potrebno malo , a to je da se poštujemo i cijenimo. Iako se muzika ovog sastava bazira na hip hopu, Elementalov muzički izraz je specifičan uz zanimljive instrumentalne podloge koji zajedno čine njihov autentičan zvuk.
{gallery}1a1elemental1822{/gallery}
"Ljuljaj brod", "Malena", "Napokon", "Romantik", "Opet će kiša", "Priroda i društvo," "Prokleta ljubav" - samo su neke od numera koje su horski otpjevane na Pjaci od muzeja.
Ispraćeni ovacijama i vraćeni na bis Elemental nam je pokazao da su "Male stvari" izvor zadovoljstva.
Članovi Elementala su vokali Mirela Priselac Remi i Luka Tralić Shot, gitarist Erol Zejnilović, basist Konrad Lovrenčić, klavijaturist Davor Zanoški, bubnjar Ivan Vodopijec i prateći vokal Vida Manestar.
Organizator koncerta je JU Kulturni centar "Nikola Đurković" Kotor. (saopštenje Kulturnog centra)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Kultura
KONCERT VIOLINISTE VUJADINA KRIVOKAPICA NA FESTIVALU GUDAČA U PERASTU
Društvo
BOKELJSKA MORNARICA DANAS BILJEŽAVA SVOJ DAN - MORNARI NA ULAZU U STARI GRAD
Društvo
OPŠTINA KOTOR POTPISNICA SPORAZUMA O SARADNJI U OBLASTI ZAŠTITE ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Mali Oglasi