Alat za prilagodljivost

  • Veći tekst
  • Font za disleksiju
  • Podebljanje teksta
  • Crno-bijelo
  • Visoki kontrast
  • Kursor
  • Resetuj
  • Pristupačnost

Arhiva

29.04.2018
421

BEND ELEMENTAL NASTUPIO U KOTORU

1A1ELEMENTALPopularni hrvatski bend "Elemental" nastupio je na Pjaci od muzeja u Kotoru i opravdao povjerenje mnogobrojne publike.

Na prepunom kotorskom trgu "Elemental" je dokazao da je jedan od omiljenih domaćih bendova.

I pored desetosatnog putovanja iz Zagreba, članovi benda su bili vidno raspoloženi i puni energije, a harizmatična i uvijek nasmijana pjevačica Remi pokazala je svoje vokalne i žanrovske sposobnosti.
Najbolji „element" njihovog nastupa bio je iskreni kontakt i odlična komunikacija sa publikom, čime su dokazali da muzika spaja ljude, da svi imamo iste probleme i da nam je za sreću potrebno malo , a to je da se poštujemo i cijenimo. Iako se muzika ovog sastava bazira na hip hopu, Elementalov muzički izraz je specifičan uz zanimljive instrumentalne podloge koji zajedno čine njihov autentičan zvuk.

{gallery}1a1elemental1822{/gallery}


"Ljuljaj brod", "Malena", "Napokon", "Romantik", "Opet će kiša", "Priroda i društvo," "Prokleta ljubav" - samo su neke od numera koje su horski otpjevane na Pjaci od muzeja.
Ispraćeni ovacijama i vraćeni na bis Elemental nam je pokazao da su "Male stvari" izvor zadovoljstva.
Članovi Elementala su vokali Mirela Priselac Remi i Luka Tralić Shot, gitarist Erol Zejnilović, basist Konrad Lovrenčić, klavijaturist Davor Zanoški, bubnjar Ivan Vodopijec i prateći vokal Vida Manestar.
Organizator koncerta je JU Kulturni centar "Nikola Đurković" Kotor. (saopštenje Kulturnog centra)

Podijeli na: