Arhiva
DUO MARGO U PORTO MONTENEGRU
U organizaciji Centra za kulturu Tivat, večeras sa početkom u 20 sati, biće organizovan koncert DUO MarGo, koji čine Marko Simović i Goran Perišić.
Koncert će biti održan u Hotelu Regent, sala Teodo, u Porto Montenegru.
Duo MarGo aktivno djeluje od ljeta 2007. u zemlji i inostranstvu, birajući prostor gdje nastupaju. Neklasični sastav dua MarGo-gitara i violina, prema procjeni kritičara, plijeni svojom energijom te, kombinovanjem ova dva instrumenta, temperamentom umjetnika koji ovaj duo sačinjavaju i uz nesagledivi dijapazon repertoara kojim vladaju, u rasponu od renesanse pa do današnjih autora, predstavljaju pravo osvježenje, kako za same izvođače tako i za publiku koja ovaj duo prihvata sa oduševljenjem.
Na program će biti djela Lobosa, Piazzole, Bartoka i Paganinija.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Kultura
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Društvo
SVJETSKI DAN BORBE PROTIV ZLOUPOTREBE I KRIJUMČARENJA DROGA
Kultura
34. KOTORSKI FESTIVAL POZORIŠTA ZA DJECU POD SLOGANOM „JESTE LI ČULI.. LETE LASTE, POZORIŠTE RASTE“
Mali Oglasi