Arhiva
RADOVI NA SANACIJI VODOVODNE MREŽE PLANIRANOM DINAMIKOM
„Radovi na sanaciji vodovodne mreže na području kotorske opštine i pored manjih kašnjenja zbog nepovoljnih vremenskih prilika, realizuju se predviđenom dinamikom" – kazao je za Radio Kotor tehnički direktor u gradskom vodovodu Velemir Dragić.
Cilj je, kako navodi, da se sa građevinskim radovima u Dobroti završi do početka juna.
„Oni su u naselju Sveti Stasije i kod zgrada Pionira gotovo završeni, a ostaju nam još monterski poslovi. Kada su u pitanju radovi u Grblju – na području Donje Sutvare i Industrijske zone, oni će se izvoditi i tokom ljetnjih mjeseci jer ne predstavljaju smetnju za odvijanje turističke sezone" – rekao nam je Dragić.
On je podsjetio da bi radovi na sanaciji vodovodne mreže na cijelom području kotorske opštine trebalo da budu završeni sredinom avgusta.
Realizuju se u okviru projekta "Vodosnadbijevanje i odvođenje odpadnih voda na Jadranskoj obali" faza V1, finansiranog iz kredita Kfw banke.
Vrijednost radova koje izvodi firma „Jedinstvo" iz Sevojna, je oko 800 hiljada eura.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
CDPR PREDAO DONACIJU BROŠURA NAMIJENJENIH PREVENCIJI KONZUMIRANJA DUVANSKIH PROIZVODA KOJE ĆE MINISTARSTVO PROSLIJEDITI OSNOVNIM ŠKOLAMA NA POČETKU ŠKOLSKE GODINE
Ekonomija
VLADA DODATNO SNIZILA AKCIZE: DIZEL JEFTINIJI CENT, CIJENE BENZINA OSTAJU ISTE
Kultura
FESTIVAL KULTURE I MENTALNOG ZDRAVLJA
Kultura
CRNOGORSKI FILMSKI PROJEKTI U FOKUSU DRUGOG DANA MONTENEGRO FILM RENDEZVOUS U HERCEG NOVOM
Društvo
USTAVNE IZMJENE JAČAJU NEZAVISNOST CBCG I EVROPSKU INTEGRACIJU CRNE GORE
Mali Oglasi