Arhiva
SASTANAK RADNE GRUPE ZA IZRADU STRATEGIJE ZA MLADE
U prostorijama Kulturnog centra "Nikola Đurković" održan je prvi sastanak radne grupe koja će se fokusirati na izradu Strategije za mlade i Lokalni plan akcije za mlade (LPAM) 2019 -2022 godine – saopšteno nam je iz NVO "Naša akcija". Kako navode, prvi sastanak je bio posvećen ulozi radne grupe, analizi zainteresovanih članova kao i SWOT analizi sadašnjeg stanja u opštini Kotor.
"Na sastanku je takođe dogovoreno vrijeme za sljedeće aktivnosti. Sastanak je vodila konsultantikinja Slađana Petković. Aktivnosti radne grupe sprovodi Opština Kotor u saradnji sa NVO Naša akcija kroz projekat "Edukacijom i aktivizmom za ljepsi grad i bolju buducnost" koji se fokusira na mlade, njihovo učešće u zajednici, razvoj volonterizma i uključivanje mladih u rad na strateškim dokumentima" – navodi se u saopštenju.{gallery}1a1radionica040418{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
TRADICIJA DUGA VJEKOVIMA - OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE
Kultura
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Kultura
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Mali Oglasi