Arhiva
GRADONAČELNIK JOKIĆ ČESTITAO USKRS
Predsjednik Opštine Kotor Vladimir Jokić čestitao je Uskrs biskupu kotorskom monsinjoru Iliji Janjiću, sveštenstvu i svim vjernicima rimokatoličke vjeroispovijesti, sa željom da veliki hrišćanski praznik bude podsticaj za duhovni mir, razumijevanje i toleranciju među vjernicima, sa nadom u dobro i ljudsku solidarnost.
" Poštovani sugrađani, svim vjernicima rimokatoličke vjeroispovijesti, u ime Opštine Kotor i lično najsrdačnije čestitam veliki hrišćanski praznik Uskrs! Želim da praznične dane provedete u dobrom zdravlju i sreći, sa svojim porodicama i prijateljima. Plemenitost, razumijevanje i vjera u budućnost neka vas podstaknu da proslavite Uskrs kao istinski praznik života. Sa iskrenim željama da vam Uskrs donese novu nadu u životne radosti, međusobno uvažavanje i solidarnost, još jednom vam čestitam praznik. Srećan Uskrs!" – navodi se u čestitki predsjednika Opštine Kotor Vladimira Jokića.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
TRADICIJA DUGA VJEKOVIMA - OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE
Kultura
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Kultura
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Mali Oglasi