Arhiva
27.03.2018
317
KOTORSKI KOŠARKAŠI SLAVILI U BIJELOM POLJU
Kadeti košarkaškog kluba Kotor pobijedili su juče u Bijelom Polju ekipu Centra 91-59, u 13. kolu Superlige.
Koševe za pobjednički tim Moma Kneževića dali su Milanko 26, Franeta 19, Tomović 17, Katurić 14, Crnogorac 10, Rozer 3 i Dževerdanović 2.
Kod domaćina najbolji su bili Ćetković sa 21 i Kljajević sa 17 poena.
U narednom kolu kadeti Kotora danas od 21 sat dočekuju Sutjesku.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
201
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Društvo
27.06.2026
5
KOTORSKI VATROGASCI POMOGLI DVIJE OSOBE KOJE SU ZALUTALE NA LOKALITETU ZALAZI
Kultura
27.06.2026
123
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Društvo
27.06.2026
238
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Kultura
27.06.2026
238
TRADICIJA DUGA VJEKOVIMA - OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE
Mali Oglasi