Arhiva
KNEŽEVIĆ: SA NAJMLAĐOM EKIPOM PREBACILI PLAN
Košarkaši Kotora u 17. kolu Prve B lige izgubili su pred svojim navijačima od MNE tima, koji je posljednji na tabeli.
„Ovaj poraz boli više od ostalih, jer smo ovu ekipu prethodno savladali dva puta.
Igrali smo u oslabljenom sastavu bez Katurića, Jokića i Kovača, ali to nije opravdanje za izgubljen meč.
U svakom slučaju moramo izvući pouku iz ovog duela i shvatiti da se svakoj utakmici mora ozbiljno prići", rekao je trener Kotora Momo Knežević.
„Imamo ubjedljivo najmlađu ekipu, nastupamo sa sedam kadeta i mogu reći da smo u ovoj sezoni prebacili plan te da je odnos pobjeda i poraza zadovoljavajući.
Zadovoljan sam što su se neki naši mladi igrači afirmisali tokom prvenstva.
To je i najveća prednost Prve B lige jer je opravdala svoje postojanje", dodao je Knežević i najavio niz teških utakmica u narednom periodu protiv Zete, Stršljena i Rudara.
Foto: ilustracija
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
VODIČKINJA ISIDORA STANIŠIĆ: TURISTE/KINJE U KOTORU PRIVLAČE ISTORIJA I PRIRODA, NEDOSTAJE AUTENTIČNIH SUVENIRA I LOKALNE GASTRONOMSKE PONUDE (AUDIO)
Društvo
ČASOPIS "TIME OUT": MEĐU 50 NAJLJEPŠIH MJESTA NA SVIJETU I BOKOKOTORSKI ZALIV
Sport
VATERPOLO U15 SELEKCIJA NA EASTER CUP BUDVA 2026
Kultura
CENTRALNA MANIFESTACIJA FEŠTE KAMELIJA DANAS U STOLIVU
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - OD MALOG FUDBALA DO FUTSALA
Mali Oglasi