Arhiva
AJKULE SJUTRA SA SRBIJOM U PODGORICI
Selektor vaterpolo reprezentacije Crne Gore Vladimir Gojković saopštio je spisak igrača za utakmicu 5. kola grupe A preliminarnog dijela Svjetske lige sa selekcijom Srbije.
Utakmica je na programu 20. marta u 18 sati u Podgorici.
SPISAK:
Dejan Lazović, Draško Brguljan (c), Bojan Banićević, Marko Petković, Đuro Radović, Dimitrije Kriještorac, Dragan Drašković, Aleksa Ukropina, Aleksandar Ivović, Saša Mišić, Uroš Čučković, Vladan Spaić i Slaven Kandić.
"U ovom momentu, to je najbolji spisak koji imamo. Imali smo sreće da nemamo povrijeđenih igrača. Igramo izuzetno važan meč sa Srbijom i prvi cilj je da pobijedimo na domaćem terenu. Motiv više je i taj jer se jedna ovako velika utakmica igra kao prva utakmica na novom bazenu u Podgorici", kazao je Gojković.
"Ajkule" su na startu poražene od Srbije u Nišu 7:4, dok su u drugom kolu bile bolje od Rumunije 13:2. Srbija je u oba duela bila bila bolja od Rumunije 12:3 i 14:7. Crnoj Gori je nakon duela sa Srbijom ostao još duel sa Rumunijom u gostima 10. aprila.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
13. MEĐUNARODNI FESTIVAL LUTKARSTVA PODGORICA – CRNA GORA 2026 OD 2. DO 5. SEPTEMBRA, U PODGORICI, ZETI, TUZIMA, BARU I TIVTU
Kultura
„KOKE“ I „OČE NAŠ“ NA KANLI KULI, NOVA SERIJA „BIĆE NOVIH LETA“, PREMIJERNA PROMOCIJA PRVE ANTOLOGIJE FILMA U CRNOJ GORI
Sport
TOMAŠEVIĆ TRENER GRBLJA-ZASLUŽENO DO TRI BODA
Ekonomija
OPŠTINA KOTOR PODRŽALA SEDAM BIZNIS IDEJA ŽENA PREDUZETNICA
Društvo
UCG RASPISUJE SJUTRA KONKURS ZA TREĆI UPISNI ROK: PRIJAVE 27. I 28. AVGUSTA
Mali Oglasi