Arhiva
18.03.2018
499
OBRUŠENO STABLO USLJED NEVREMENA
Sinoć se usljed velikog nevremena obrušilo visoko, dugogodišnje stablo lovorike ispred jedne od stambenih zgrada u naselju Sveti Stasije. Tako je, kažu mještani, jedan od prilaza zgradi blokiran, a drugi omogućava da se stanari uskim putem provuku do ulaza u zgradu.
"Srećom,niko nije povrijeđen,a prizor nas je zaista uplašio" - kazao nam je jedan od stanara koji dodaje i da mu je jako žao što je stablo uništeno jer je lovorike u ovom dijelu opštine sve manje.
U Komunalnoj policiji su nam jutros kazali da će njihove ekipe izaći na lice mjesta i po uobičajenoj proceduri dati nalog Komunalnom preduzeću koje će, kako navode, po izdavanju naloga ukloniti porušeno drvo.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
500
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
64
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
27.06.2026
30
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
27.06.2026
44
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
247
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi