Arhiva
NISTE SAMI
U Galeriji solidarnosti proteklog vikenda održana je četvrta radionica Omladinskog centra pod nazivom "Ja ne glumim, ja osjećam".
Radionica je dio projekta "Umjetnošću protiv devijantnih pojava kod mladih", čiji je pokrovitelj Opština Kotor.
Voditeljica radionice bila je Jelena Odalović, producentkinja, koja ima iskustva u radu sa mladima.
Kroz početnu igru predstavljanja (dvije istine i jedna laž o sebi), učesnici su razgovarali o brojnim temama vezanim za nasilje: Ko je nasilnik? Da li sam doživio/doživjela nasilje? Kako tumačimo pojam "nesvjesni nasilnik" i "potencijalni nasilnik"?
"Dotakli smo se i vrsta nasilja, kome ga prijaviti, kako se kroz glumački poziv tumači nasilje, koliko ga ima u programima na televiziji i da li su takvi programi popularni medju mladima.{gallery}1a1RADIONICANISTESAMI18{/gallery}
Radionica je podstakla sve učesnike da otvore diskusiju, te da razmisle o ovoj širokoj sveprisutnoj temi. Poruka je: Niste sami", saopštenio nam je iz Omladinskog centra.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi