Arhiva
KOTOR KAO VENECIJA
Velika količina padavina u kombinaciji sa plimom redovno plavi glavni gradski trg, ulaz u Stari grad i dio saobraćajnice preko rive.
Tako je bilo i juče u večernjim satima.
U Stari grad se ulazilo preko metalnih pontona, dok se saobraćaj odvijao usporeno uz oprez vozača kako im se automobili ne bi ugasili u vodi.
I danas će, prema prognozi meteorologa, biti umjereno do potpuno oblačno, povremeno kiša, mjestimično i pljuskovi i grmljavina.
{gallery}1a1GLAVNITRGPOPLAVA18{/gallery}
Tokom dana na krajnjem sjeveru duži periodi suvog vremena, a u popodnevnim satima u višim planinskim predjelima, i susnježica i snijeg.
Intenzivnije padavine očekuju se tokom noći.
Vjetar mjestimično umjeren do jak, južnih smjerova. Jutarnja temperatura vazduha 0 do 11, najviša dnevna 4 do 16 stepeni.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
OPŠTINA KOTOR ULAŽE U OČUVANJE KULTURNE BAŠTINE I UNAPREĐENJE OPŠTINSKE IMOVINE
Sport
PAVIĆEVIĆ O PLASMANU CATTARA - SEZONA RAZOČARAVAJUĆA, BIĆE BOLJE DOGODINE
Zabava
MANIFESTACIJA DANI VINA I BOKEŠKE MUŠULJE SE ODLAŽE ZBOG NAJAVLJENIH LOŠIH VREMESNSKIH USLOVA
Društvo
POMORSKI MUZEJ SE PRIDRUŽUJE SINDIKATU KULTURE CRNE GORE - SJUTRA ŠTRAJK UPOZORENJA U CILJU POVEĆANJA ZARADA
Društvo
KOVAČEVIĆ-KRALJEVIĆ: GLAVATIČIĆI-BIGOVA GODINAMA ZAPOSTAVLJENI, ULAGANJE U OVU MJESNU ZAJEDNICU NIJE SAMO PITANJE INFRASTRUKTURE, VEĆ I OČUVANJA ŽIVOTA
Mali Oglasi