Arhiva
KRUZERI SVAKOG DANA DO KRAJA SEPTEMBRA, SLIČNO I U OKTOBRU
Najavljena kiša, uz povremeno jak istočni vjetar, pomjerila je odlazak megakruzera Queen Victoria kompanije Cunard, od 90.049 brt-a i 294 metra dužine, na sat prije.
Jedan od najelegantnijih brodova, koji je od jutros krasio kotorsku rivu, umjesto u 18 isplovio je nešto prije 17 h, pri tom prolazeći pored usidrenih kruzera Celebrity Constellation (91.000 brt, 294 m) i Rhapsody of the Seas (78.878 brt i 279 m).
Sudeći po povlačenju sidara i ovi brodovi će prije planiranog iz zaliva na put ka ostalim mediteranskim lukama.
Svi zajedno doveli su u grad više hiljada putnika i članova posade, što je ponovo dovelo do stvaranja kilometarskih automobilskih kolona, ka i iz Kotora, posebno u udarnom terminu između 11 i 15 h.
Prema informaciji iz Luke Kotor kruzeri će svakodnevno dolaziti do kraja septembra.
Slična dinamika je i u sljedećem mjesecu kada će samo 17. 20. 26. i 29.oktobar biti bez kruzera.{gallery}1abrodovisept17{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
BRZA REAKCIJA KOMUNALNOG- NAKON PRIJAVE SLUŠAOCA RADIO KOTORA UKLONJEN UGINULI DELFIN
Društvo
PARILO - „PROKLJUČALA“ KANALIZACIONA ŠAHTA, SADRŽAJ SE IZLIVA PLOČNIKOM
Sport
PJEŠAČKA TURA S VJEVERICOM U NOĆI PUNOG MJESECA OKUPILA LJUBITELJE PRIRODE
Društvo
UGINULI DELFIN UOČEN U BLIZINI ORAHOVCA
Društvo
MLADI RECITATORI IZ KOTORA: OGNJEN SANJA ROBOTE I FUDBAL, HANA MODNE PISTE I DIZAJNERSKE KOLEKCIJE (AUDIO)
Mali Oglasi