Arhiva
GOLUBOVIĆ I JONČIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U JEDRENJU
Nikola Golubović(13) i Danilo Jončić(15), jedriličari JK Delfin, predstavljaju Crnu Goru na Evropskom prvenstvu u jedrenju u klasi Optimist.
Evropsko prvenstvo je počelo juče i traje do 5. avgusta, a učestvuje 252 jedriličara i jedriličarki iz 44 zemlje.
Juče su odjedrene prve dvije regate po sunčanom danu i vjetru 15 do 18 čvorova.
Nikola je na kraju prvog dana 124. dok je Danilo zauzeo 134. poziciju.
"Nismo opterećni rezultatom. Sam plasman na Evropsko prvenstvo je veliki uspjeh. Ono što je najvažnije je da momci daju sve od sebe. Ovo im je prvo veliko takmičenje i izuzetno značajno. Tako se stiče iskustvo, tako se dolazi do saznanja gdje se nalazite u odnosu na rivale i što je potrebno da promjenite i unapredite da bi išli napred", rekao je trener Matija Grabić prije polaska na Evropsko prvenstvo.
Odlazak naših jedriličara je podržalo Ministarstvo sporta Crne Gore i Crnogorski jedriličarski savez Crne Gore.
{gallery}1jedrenje020817{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA: MASLINE SVE VIŠE, OPET, UKRAŠAVAJU BOKU
Kultura
PREDSTAVLJENA MONOGRAFIJA „DOBROTSKI IVANOVIĆI – POVIJESNI I KULTURNI TRAGOVI JEDNOG BOKELJSKOG POMORSKO-TRGOVAČKOG BRATSTVA“ AUTORA ŽELJKA BRGULJANA
Sport
POBJEDA VATERPOLISTA NA STARTU MEDITERANSKIH IGARA, U NEDJELJU SA SRBIJOM
Društvo
OSTOJIĆ: SREDNJU POMORSKU ŠKOLU POHAĐAĆE 517 UČENIKA/CA (AUDIO)
Društvo
IVANOVIĆ: NASTAVU U OŠ NARODNI HEROJ SAVO ILIĆ POHAĐAĆE 79 PRVAKA, SVEČANI PRIJEM 1. SEPTEMBRA U 8 SATI U ŠKOLSKOM DVORIŠTU (AUDIO)
Mali Oglasi