Arhiva
VODOVOD - APEL ZA RACIONALNOM POTROŠNJOM
Iz gradskog Vodovoda apeluju na potrošače da racionalno troše vodu kako ne bi dolazilo do problema u vodosnabdijevanju naselja na visočijim kotama.
„Zbog visokih temperatura proteklih dana je došlo do pojave enormne potrošnje vode iz javnog vodovodnog sistema. Najveća potrošnja je uočena u večernjim satima – između 19 i 21 sat, u vrijeme zalivanja bašta, usljed čega su pojedini objekti na visočijim kotama ostajali bez vode. Ovim putem apelujemo na potrošače da racionalno troše vodu kako bi se obezbijedilo uredno vodosnabdijevanje svih objekata. Podsjećamo da ukoliko je potrošnja na nekom području veća od kapaciteta tog dijela vodovodnog sistema, može doći do pražnjenja rezervoara i prekida u vodosnabdijevanju čitavih naselja i po nekoliko sati dok ne dođe do ponovnog uspostavljanja vodosnabdijevanja" – stoji u obavještenjeu DOO „Vodovod i kanalizacija".
Foto - internet
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
PREDAVANJE DR SPASIĆ JOKMANOVIĆ U DOMU ZDRAVLJA KOTOR - PREVENCIJA POČINJE ZNANJEM
Društvo
PREDSTAVNICI UBNORA KOTOR POLOŽILI CVIJEĆE NA SPOMENIKE NA PODIMA I SAVINI
Kultura
PRVAK HRVATSKOG GLUMIŠTA JOŠKO ŠEVO U INTERVJUU ZA RADIO KOTOR: TALENAT JE ULJE BEZ KOJEG SE NE MOŽE, ZA DOBROG GLUMCA PRESUDNA JE ZNATIŽELJA
Društvo
OBAVJEŠTENJE I PROGRAM JAVNE RASPRAVE PO NACRTU ODLUKE O UTVRĐIVANJU LOKACIJE SA ELEMENTIMA URBANISTIČKO – TEHNIČKIH USLOVA ZA IZGRADNJU SAOBRAĆAJNICE U NASELJU RAMADANOVIĆI - MUO
Sport
RADOŠEVIĆ-PRIPREME U KOTORU ZA SP U PORTUGALU
Mali Oglasi